Головна Відкриті семінари Символдрама у лікуванні психосоматичних захворювань та посттравматичних розладів

Символдрама у лікуванні психосоматичних захворювань та посттравматичних розладів

До Києва з семінаром приїжджає віце-президент Міжнародного товариства Кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології (МТКПО) д.мед.н. Еберхард Вільке. Він стояв біля витоків і брав безпосередню участь у розробці та прийнятті "Закону про психотерапію" у Німеччині. Доктор медичних наук Еберхард Вільке - у минулому головний лікар найбільшої у Німеччині психоаналітичної психосоматичної клініки в м.Маленте, жива легенда кататимно-імагінативної психотерапії. Після смерті основоположника символдрами проф. Ханскарла Льойнера він очолив Міжнародне товариство Кататимного переживання образів (МТКПО).

14 лютого 2015 року в межах Міжнародного симпозіуму "Символдрама у лікуванні психосоматичних захворювань і посттравматичних розладів" Еберхард Вільке проведе однойменний семінар.

Вартість участі: 20 євро (до 23 січня 2015 р. 400 грн., з 24 січня 2015 р. оплата лише в євро або в гривнях за реальним курсом покупки, щоб на ці гроші можна було купити 20 євро).

Час проведення: з 10.00 до 18.00.

Місце проведення: м. Деміївська, вул. Фрометівська, 2, МАУП (Міжрегіональна академія управління персоналом), будівля Президії (відразу навпроти арки входу).

Реєстрація обов'язкова! Для реєстрації та оплати звертайтеся до Віри Вікторівни Ковтихи по електронній пошті: wilkekiev@gmail.com.

 

 
Виконується підписка ...
Вітаємто! Ви успішно зареєстровані на семінарі!