Головна КВС: хто ми?

Про Київське товариство символдрами

Київське товариство символдрами є колективним членом Міжрегіональної громадської організації сприяння розвитку символдрами - Кататимно-імагінативній психотерапії (Президент - Яків Обухов-Козаровицький), яка в свою чергу є колективним членом Міжнародного товариства Кататимного переживання образів і імагінативних методів у психотерапії та психології (Президент - Інгрід Райхманн, Австрія).

Київське відділення символдрами (КВС) об'єднує професійних психотерапевтів, консультантів і тих, хто навчається методу символдрами. Наші фахівці працюють в психодинамічному ключі і відносяться до психотерапії як до культурного перетворення діяльності, яка відповідає запитом часу, що має відношення до виникнення і розвитку особистості.

Наші цілі - це сприяння розвитку методу символдрами і розповсюдження цього методу в середовищі професіоналів, а також надання психотерапевтичної допомоги та покращення якості життя людей, що звертаються за нею.

Наші цінності - це висока якість професійної діяльності та професійної підготовки фахівців.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КТС

Центр символдрами

  1. Практичне - надання професійної психотерапевтичної допомоги клієнтам і пацієнтам, які звертаються за нею, мають певний запит і потребують професійних психотерапевтичних технологіях для здійснення процесу особистісного розвитку.
  2. Навчально-освітній - підготовка психотерапевтів, навчальних психотерапевтів і доцентів за методом символдрами, забезпечення психотерапевтів можливістю отримання персонального досвіду, знань і технік даного методу, організація межколлегіального спілкування.
  3. Науково-методологічне - дослідження, аналіз, рефлексія і розвиток методу символдрами в соціально-культурному контексті і психотерапевтичному співтоваристві.
  4. Суспільно-просвітницьке - освітлення сімволдраматіческого методу і діяльності КТС в засобах масової інформації, всіляких конференціях, круглих столах та інших формах соціального, професійного і культурної взаємодії.
  5. Культурно-політичне - формування суспільно-значущої культурної позиції сімволдраматичної психотерапії як особистісно орієнтованого глибинного перетворення психологічного суб'єкта відповідно до його запиту в рамках соціальної та професійної етики; підтримка (професійна і соціальна) членів КТС.

СТРАСБУРЗЬКА ДЕКЛАРАЦІЯ З ПСИХОТЕРАПІЇ

(прийнята Європейською асоціацією психотерапії 21 жовтня 1990 г.) - тут

  1. Психотерапія є особливою дисципліною з області гуманітарних наук, заняття якої являє собою вільну і незалежну професію.
  2. Психотерапевтична освіта вимагає високого рівня теоретичної та клінічної підготовленості.
  3. Гарантованим є різноманітність психотерапевтичних методів.
  4. Освіта в області одного з психотерапевтичних методів повинно здійснюватись інтегрально; вона включає практику під керівництвом супервізора, одночасно здобуваються широкі уявлення про інші методи.
  5. Доступ до такої освіти можливий за умови широкої попередньої підготовки, зокрема, в галузі гуманітарних та суспільних наук.